pártoló tag

Közelítünk a kétezerhez

Már több mint ezernyolcszázan jelentkeztek pártoló tagnak a Békemenet Magyarországért Egyesületbe.

Az egyesület azoknak is szeretné lehetővé tenni a csatlakozást, akik nem rendelkeznek interneteléréssel, ők úgy jelentkezhetnek, ha nevüket és lakcímüket – például a Demokrata január 29-i számában megjelenő űrlapon – elküldik az alábbi postacímre:

Békemenet Magyarországért Egyesület
1243 Bp., Pf.: 592

Több mint másfél ezren

Egy hónap alatt közel ezerhatszázan csatlakoztak pártoló tagként a Békemenet Magyarországért Egyesülethez. Természetesen továbbra is van mód a jelentkezésre, ehhez mindössze regisztrálni kell a www.bekemenetegyesulet.hu honlapon.

A Békemenet Egyesület a Facebookon is megtalálható, a hivatalos közösségi oldalt eddig több mint ezerkétszázan követik. A csatornát a www.facebook.com/bekemenetegyesulet címen lehet elérni.